Gravex GX-T Multifunkční váha s velkým funkčním rozsahem
VAHY PRO s.r.o., Bořislav 159, 415 01   tel: +420 475 620 800 email: vahypro@vahypro.cz  
VAHY PRO
 Multifunkční váhy  GX-T 
GX-T   jsou   jedněmi   z   nejvýkonnějších   vah   ve   své   cenové   kategorii.   Certifikát   7,500e   OIML   třídy   III   navíc   dokazuje,   že jde o jedny z nejpřesnějších vah v dané třídě. Dvojí   rozsah   vážení   a   intervalu   spolu   s   mnoha   dalšími   schválenými   funkcemi   činí   model   GX-T   vhodným   pro   mnoho právně závazných i nezávazných aplikací.
Model   GX-T   je   navržen   a   naprogramován   tak,   aby   poskytoval   rychlé,   snadné   a   jasné   ovládání   mimořádně   široké škály   aplikací,   jako   např.   aplikací   pro   obecná   statická   a   dynamická   průmyslová   vážení,   počítaní   kusů,   kontrolu nákladu,   vážení   kamionů   a   nádrží,   předbalování,   ruční   třídění   a   balení,   plnění   a   dávkování,   vědecké   vážení   a   vážení nejvyšších   hodnot   a   monitorování   -   vše   bez   ohledu   na   to,   zda   se   jedná   o   samostatnou   jednotku   nebo   integrovanou součást systému vážení.
Osmnáctiklávesová konstrukce poskytuje rychlé a jednoduché ovládání a zvýšenou pracovní výkonnost. Prvotřídní   materiál   krytu   nejenže   chrání   obvody   a   komponenty   uvnitř,   ale   také   zvyšuje   trvanlivost   a   spolehlivost   vah. Z důvodu ochrany váhového senzoru je uvnitř zařízení zabudována ochrana proti přetížení.
Spolehlivost   a   životnost   jsou   zajištěny   a   garantovány   pečlivě   vybranými   komponenty   od   renomovaných   výrobců, stejně tak jako inteligentně navržené a dobře naplánované obvody. GX-T   vždy   dodá   více,   než   očekáváte,   a   je   volbou   číslo   1   kdykoli   a   všude   tam,   kde   výkon,   spolehlivost,   odolnost   a flexibilita jsou nekompromisní.
Provozní a řídicí vlastnosti   Schváleno OIML třídou III 7500e Plná numerická klávesnice Konfigurovatelné   ID   zařízení,   skupina   stroje   a   číslo operátora   pro   usnadnění   aplikací   multivah   a   správu záznamů Zadávání    zákaznických    a    produktových    kódů    přes sériový skener či klávesnici Podpora   číselných   kódů   zákazníků   a   produktů,   znaků abecedy a symbolů Podpora   externí   klávesy   [Zero],   [Tare]   a   [Print/   M+] pro zadávání přes skener  Nastavitelné   podsvícení   výsledků   ve   třech   barevných provedeních  Nastavitelné     zvukové     upozornění     pro     klávesnici, kontrolní a systémové zvuky 2   x   nezávisle   nastavitelné   obousměrné   sérové   COM porty. Volitelný TTL výstup pro COM port 1 Podpora   příkazů   poptávky,   nastavení   a   spuštění   přes PC  Výstup   ve   formátu   data   base   pro   všechny   aktuální výsledky   činnosti   zvyšuje   snadnost   a   efektivitu   řízení dat, zpracování a analýzu Podpora   tiskáren   cenovek   a   etiket   (Datecs   LP-50   a TSC TDP247, TDP345, TTP247, TTP345)  Volitelný formát vytištěných cenovek (portrét / krajina)  Širokoúhlé,    6    x    31    mm    veliké    tučné    LCD    číselné číslice Ukazatele:    nula,    hrubá    váha,    čistá    váha,    rozsah vážení, paměť a stav baterie, dobíjení Hlídací     systém     pro     prevenci     škod     způsobených zkratem na siloměru  Chytré nabíjecí obvody  Hodiny reálného času
Funkce Statické   vážení,   střední   ~   nízká   rychlost   dynamického vážení,    počítání    kusů,    zadržení    zobrazení    nejvyšší hodnoty, vážení zvířat Paměťové   funkce   přidání   táry   (ATM)   a   odstranění   táry (RTM) Podpora      jednorozsahových,      duálních      a      duálních intervalových operací Nízké    hodnoty    blízko    nuly    u    dynamického    vážení    z důvodu zabránění falešnému výstupnímu signálu Manuální,   přednastavené,   automatické,   opakující   se   a nepřetržité řízení táry Režim kontroly váhy a množství  Rychlý   přístup   PLUs   pro   hmotnostní   limity,   množstevní omezení a přednastavené hodnoty táry Přímý PLUs pro zákaznické a produktové kódy Kontrola výsledků nárůstu, tisk a výstup dat Funkce uzamčení klávesnice
GX-T GRAVEX N TM G X - T G R A V E X N T M
VAHY PRO s.r.o
Kontakt  Kontakt 
VAHY PRO
VAHY PRO