Příslušenství  Indikátory  Snímače sil  Externí displeje  Software
GX190 s
GX190 i
GX19 s
GX19 i

GX1000   

"1   

SYSTÉM   

   

1000   

MOŽNOSTÍ”   

Představujeme   

Vám   

zcela   

nový   

vážící

systém  

GRAVEX  

  

GX  

1000,který  

  

je  

navržen  

  

pro  

přesné  

a  

rychlé  

vážen  

v  

celém  

spektru

průmyslových  

a  

obchodních  

aplikací  

.GX  

1000  

je  

schválen  

pro  

obchodní  

vážení  

dle  

nové

normy  

ČSN  

EN  

45501:2015  

a  

splňuje  

též  

podmínky  

pro  

připojení  

k  

PC  

nebo  

tiskárně  

se

záznamem  

do  

ALIBI  

PAMĚTI  

na  

1.000  

000  

posledních  

obchodních  

transakcí!  

GX  

1000  

je

schválen    

jako    

stanovené    

měřidlo    

zkušebním    

institutem    

NMi    

ve    

všech    

státech

EU.Konstrukce    

a    

možnosti    

GX    

1000    

umožňují    

připojit    

analogové    

    

i    

digitální

snímače.Profesionálové  

ocení  

až  

6  

bodovou  

kalibraci  

nebo  

komunikaci  

s  

inklinoměrem  

  

a  

 

běžní uživatelé jasně čitelný a přehledný displej indikátoru. 

Nerezový   model   GX   190s    je    navržen    a    naprogramován    tak,    aby    poskytoval rychlé   a   snadné   ovládání.   Široká   škála   aplikací   pro   obecná   statická   a   dynamická průmyslová   vážení,   počítaní   kusů,   kontrolu   nákladu,   vážení   kamionů   a   nádrží,   ruční třídění   a   balení,   plnění   a   dávkování,   vědecké   vážení   a   vážení   nejvyšších   hodnot   a monitorování   -   vše   bez   ohledu   na   to,   zda   se   jedná   o   samostatnou   jednotku   nebo integrovanou součást systému vážení.
Model   GX   190i   je   navržen   a   naprogramován   tak,   aby   poskytoval   rychlé   a   snadné ovládání.   Široká   škála   aplikací   pro   obecná   statická   a   dynamická   průmyslová   vážení, počítaní   kusů,   kontrolu   nákladu,   vážení   kamionů   a   nádrží,   ruční   třídění   a   balení, plnění   a   dávkování,   vědecké   vážení   a   vážení   nejvyšších   hodnot   a   monitorování   -   vše bez   ohledu   na   to,   zda   se   jedná   o   samostatnou   jednotku   nebo   integrovanou   součást systému vážení.
Nerezový   model   GX   19s    je   navržen   a   naprogramován   tak,   aby   poskytoval   rychlé   a snadné   ovládání.   Široká   škála   aplikací   pro   obecná   statická   a   dynamická   průmyslová vážení,   počítaní   kusů,   kontrolu   nákladu,   vážení   kamionů   a   nádrží,   ruční   třídění   a balení,     plnění     a     dávkování,     vědecké     vážení     a     vážení     nejvyšších     hodnot     a monitorování   -   vše   bez   ohledu   na   to,   zda   se   jedná   o   samostatnou   jednotku   nebo integrovanou součást systému vážení.
Model   GX   19i   je   navržen   a   naprogramován   tak,   aby   poskytoval   rychlé   a   snadné ovládání.   Široká   škála   aplikací   pro   obecná   statická   a   dynamická   průmyslová   vážení, počítaní   kusů,   kontrolu   nákladu,   vážení   kamionů   a   nádrží,   ruční   třídění   a   balení, plnění   a   dávkování,   vědecké   vážení   a   vážení   nejvyšších   hodnot   a   monitorování   -   vše bez   ohledu   na   to,   zda   se   jedná   o   samostatnou   jednotku   nebo   integrovanou   součást systému vážení.
GX1000
PDF PDF PDF PDF PDF
NOVINKA - snímače sil zn. GRAVEX™ Snímače    sil        zn.GRAVEX    ™    typ    GX-LTS-13    jsou vyrobeny    ze    speciální    nerezové    ocele,hermeticky uzavřené    s    krytím    IP68    (EN60529),jsou    schváleny dle    OIML    R60    TC8355    v    třídě    přesnosti    C3    a    C4 (3000     a     4000     ověřitelných     dílků)     pro     váhy     s neautomatickou činností dle ČSN EN 45501+AC. Použití snímačů sil GRAVEX ™ typ GX-LTS-13: -silniční váhy -sila -násypky -testovací zařízení Záruka 24 měsíců
WA 1 MINI
DISPLEJE
Externí displej pro váhy a indikátory GRAVEX Disleje jsou všestranné multifunkční zařízení Může být online nebo offline jako světelná tabule - reklama s naprogramovaným textem Záruka 2 roky Kompatibilní s např. Gravex , Rhewa, Radwag, HBM, Rinstrum, SysTec, PreciaMolen, Dini Argeo, Mettler Toledo, Fawag, Leon Engineering, Soehnle, Eurobil, SMA, Sartorius, Sensocar, Flintec, Schenk, Flintab, Tenso-M
WA 1 MINI
PDF PDF
Program   Vážní   hospodářství    je   v   současné   době   dodáván   v   MS   DOS   i   WIN verzi.   Speciální   moduly   umožňují   program   využívat   i   ve   spojení   s   dávkovacími vahami    v    betonárkách,    železárnách,    potravinářském    průmyslu.    Software    je možné připojit k libovolné váze která umožňuje přenos dat do PC.
PDF
VAHY PRO s.r.o., Bořislav 159, 415 01   tel: +420 475 620 800 email: vahypro@vahypro.cz  
VAHY PRO
SOFTWARE
VAHY PRO s.r.o
Kontakt  Kontakt 
VAHY PRO